DZELZAVAS pagasta pansionātā, tāpat kā citviet, ievērojot drošības pasākumus, kas saistīti ar mērķi ierobežot „Covid-19" izplatību, noteikta karantīna.
– No 13. marta Dzelzavas pagasta pansionātā „Grāveri 1" un dienas aprūpes centrā ir noteikta karantīna, kas nosaka, ka apmeklētāji netiek pieņemti. Sazinoties ar pansionāta vadību, ir iespējams nodot sūtījumus. Tāpat, ja ir kāds ārkārtas gadījums, izvērtējot katru situāciju individuāli, tiek meklēts arī risinājums, sakārtota dokumentācija. Pansionātā brīvu vietu nav, bet ārkārtas situācijā noteikti reaģēsim un meklēsim piemērotu risinājumu, – stāsta pansionāta vadītāja Iveta Apenīte. – Tāpat pansionāta iemītnieki ir informēti par notiekošo sabiedrībā. Sociālais rehabilitators lasa un informē par aktualitātēm, izskaidro nesaprotamo. Klienti ir saprotoši un uztver situāciju mierīgi. Protams, ir sarūgtinājums, ka nenotiek pasākumi, nevar pieņemt apmeklētājus, bet šī situācija ir uz laiku un veselība un drošība tomēr ir pirmajā vietā. Ikdienas dzīve norit, tikai ierobežoti.
17.03.2020.