ĒRGĻU novada sociālā dienesta vadītāja Māra Briede atklāj, ka ikviens klients šajā ziemas spelgonī ir „pie vietas". Arī pēdējā gada laikā nav bijis tādu gadījumu, kad kādam iedzīvotājam pavisam nebūtu, kur palikt un mitināties.
Tāpēc, kaut arī Ērgļu novadā nav savas patversmes krīzes situācijā nonākušiem iedzīvotājiem, līdz šim nav bijis tik steidzamu un kritisku situāciju, lai kāds cilvēks paliktu uz ielas.
– Kad cilvēks vēršas sociālajā dienestā pēc palīdzības, tai skaitā saistībā ar to, ka viņam nav, kur dzīvot, risinājums vienmēr tiek atrasts, izvērtējot konkrēto situāciju. Ja ir iespēja, apzinām visus radiniekus, kaimiņus, bērnus, vai nevar šo cilvēku uzņemt. Steidzamos gadījumos varam piedāvāt sociālās gultas vietu Ērgļu slimnīcā. Katrā ziņā pagaidām nav bijis tā, ka kādam iedzīvotājam būtu jāmitinās uz ielas, – uzsver Māra Briede.
Savukārt trūcīgie vai krīzes situācijā nonākuši iedzīvotāji ļoti novērtē pašvaldības sniegto palīdzību – mājokļa pabalstu, kas vienmēr tiekot 100% apmērā izmantots. Sociālā dienesta vadītāja turpina: – Šim pabalstam klienti visaktīvāk piesakās tieši janvārī, februārī, kad jānorēķinās par centrālo apkuri vai malku. Ir bijis arī viens gadījums, kad klientam veselības stāvokļa dēļ nevis piešķīra pabalstu naudas izteiksmē, kā ierasts, bet gan malku iegādājās un atveda pašvaldība pati.
Autore: LAURA KOVTUNA