ĒRGĻU vidusskolas 3.a klase un viņu audzinātāja Liena Bukovska jau trešo gadu aicina piepildīt Brīnumu lādi ar pašgatavotiem un veikalā nopērkamiem
gardumiem un lietām, kas tiks nogādātas tiem mazajiem ērglēniešiem, kam tas visvairāk vajadzīgs.
– Decembris ir īpašs mēnesis, kad gan lielu, gan mazu cilvēku sirsniņās sākas Ziemassvētku gaidīšanas laiks, mīlestības un tikšanās laiks, – uzsver skolotāja Liena Bukovska. – Reizēm tik ļoti ir vajadzīgs kāds, kas noslauka skumjas no plakstiņiem un sasilda sirsniņu. Gadā ir četras svētdienas, kad mēs iededzam svecītes adventa vainagā. Šajā laikā mēs domājam par to, kādi mēs esam cilvēki. Cik jauki, mīļi vai – gluži pretēji – nejauki esam izturējušies cits pret citu. Taču pats galvenais šajā gaidīšanas laikā ir neaizmirst vienam otru, atvērt savas sirdis, vairāk dot otram un piedot. Šis ir laiks, kad atceramies arī par tiem, kam kaut kā trūkst. Daudziem tās ir materiālās vērtības, bet citiem – prieks un mīlestība. Tieši domājot par to, kā ielīksmot kādu sirsniņu, mēs turpinām labo tradīciju un aicinām sarūpēt kādu dāvaniņu tiem, kuriem klājas grūtāk. Prieks, ka šogad Ērgļu iedzīvotāji jau paši interesējas par to, kur dāvaniņas var nogādāt. Tāpēc atgādinām, ka Brīnumu lāde līdz 20. decembra rītam atradīsies Ērgļu sākumskolas vestibilā, otrajā stāvā, Rīgas ielā 10. Pēdējos brīnumus lādē būs iespēja iebirdināt skolas Ziemassvētku pasākuma laikā 19. decembrī saieta namā un vēlāk līdz pat svētku vakaram sākumskolā vai zvanot uz t. 26659803. Ciemos pie bērniem ar dāvanām dosimies 24. decembrī. Ja vien jums nāk prātā kāds, kuram, jūsuprāt, šajos svētkos tik ļoti pietrūkst kāda Ziemassvētku brīnuma, priecāsimies, ja informēsit par to mūs, Brīnumu lādes rūķus sākumskolā, – un kas zina… Ziemassvētki ir brīnumu laiks. Tas ir laiks, kad mēs varam palīdzēt un dāvāt pa brīnumam tiem bērniem, kuriem tas ir visvairāk vajadzīgs.
Autore: BAIBA MIGLONE