SARKAŅU pašvaldībā ir nomainījies pašvaldības vadītājs.
Madonas rajona padomes priekšsēdētāja vietniece Modra Vilkauša informēja: – Rajona padome ir saņēmusi Sarkaņu pagasta padomes 19. novembra lēmumu, kurā priekšsēdētājam Andrim Simtniekam ir izteikta neuzticība, un tas ir politisks lēmums. Četri deputāti balsoja „par", viens „pret" un viens – atturējās. Pēc tam par priekšsēdētāju ievēlēja Andreju Dolbi.
Autore: AGRITA NUSBAUMA