SAUSNĒJAS pagasta Sidrabiņos tradicionālā egle pie pagasta pārvaldes ēkas tiks iedegta šopiektdien, 6. decembrī, pulksten 16. – Uz egles iedegšanu mīļi aicināti visi pagasta iedzīvotāji, – piedalīties pasākumā rosina pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Inese Leiboma.
– Parasti sanākam kupls pulciņš – „Zīļuka" bērni, vietējie iedzīvotāji, kāds arī no tālienes, pagasta pensionāru ansamblis „Pīlādzītis". Kad visi sapulcējušies, pagasta pārvaldes vadītāja Liena Kārkliņa dod signālu egles iedegšanai, dziedam, ejam rotaļās, ēdam piparkūkas. Ir gadi, kad sniegs jau ir uzsnidzis un pie mums ierodas arī Salatēvs un rūķi, arī kāds zaķis, lai pārliecinātos, kā mēs gatavojamies svētkiem, padala bērniem našķus. Ir bijis, kad vietējie uzņēmēji sponsorē salūtu egles iedegšanai par godu. Katrā ziņā visiem ir jautri un priecīgi.
Autore: BAIBA MIGLONE