18. martā norisinājās Mārcienas pagasta atklātā čempionāta balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās vadošie Madonas un kaimiņu novadu dambretisti.
Kopumā tika pieteikti 36 dalībnieki: 12 jaunieši, 8 dāmas, 6 meistarkandidāti, 10 pirmās sporta klases pārstāvji.
Turnīrs Mārcienas kultūras namā noritēja ļoti jaukā un sirsnīgā atmosfērā, kurā gan jaunieši, gan arī pieredzējušie dambretisti spēlēja brīvi un guva lielu pieredzi, tiekoties cits ar citu.
Dienas otrajā pusē sacensību galvenais tiesnesis Jāzeps Juhnevičs apkopoja rezultātus, un sākās gaidītā apbalvošana. Jauniešu konkurencē tika apbalvoti: Guntis Skudra,
Terēze Stepiņa, Sintija Briede, sieviešu grupā: Ilze Priedīte, Mairita Mozais, Valda Kalniņa.
Kopvērtējumā uzvarēja Edijs Novickis, otrajā vietā – Valerjans Vizulis, trešajā – Edvīns Šķilteris, tālākajās vietās attiecīgi – Raimonds Klimovičs, Maigonis Juhnevičs, Dzintars Vilciņš.
Ātrspēlē uzvara tika Edijam Novickim, aiz viņa – Valerjans Vizulis un Jāzeps Juhnevičs.
Komandu cīņā par čempioniem kļuva "Jezupa mafija", otrie – komanda "Jēkabpils", trešajā vietā – mājinieki – komanda "Mārciena".
Paldies visiem, kas piedalījās! Turpinot šo lielisko Mārcienas dambretes turnīra tradīciju, ar prieku gaidīsim ciemos katru spēlētgribētāju arī nākamgad.
22.03.2017.