Valsts prezidents Andris Bērziņš ceturtdien, pirms Lieldienām, pasniedza jaunos ģerboņus četriem novadiem un diviem pagastiem.
Turpinot 2011. gadā iedibināto tradīciju, jau piekto reizi notika Pašvaldību ģerboņu svētki, kur prezidents pasniedza ģerboņus Ķeguma, Salaspils, Sējas un Viļānu novadam, kā arī Ošupes pagastam Madonas novadā un Skrudalienas pagastam Daugavpils novadā.
Pašvaldību ģerboņu svētki notiek divas līdz trīs reizes gadā, kad uz svētkiem tiek aicināti tie novadi un pagasti, kas izstrādājuši un likumā noteiktajā kārtībā saskaņojuši savas pašvaldības ģerboņus.
Pasākuma laikā pašvaldības īsā prezentācijā iepazīstina klātesošos ar savu teritoriālo vienību, skaidroja prezidenta kancelejā.
Autore: BAIBA MIGLONE