ĒRGĻU novada iedzīvotāji un visi dabas draugi, kā arī citi interesenti, atzīmējot dabas aizsardzības simtgadi Latvijā, tiek aicināti uz interesantu, izglītojošu pasākumu – informatīvu semināru un ekskursiju „Ogres ielejas dabas vērtības".
– Seminārs notiks nākampirmdien, 21. maijā, Ērgļu kultūras namā. Vispirms paredzēts stāstījums – prezentācija par dabas parku „Ogres ieleja", pēc tam – ekskursija dabā kopā ar botāniķi un zoologu, kad dosimies iepazīt Ogres ielejas dabas daudzveidību, tā ilgs aptuveni 2 stundas, – informēja Ērgļu novada pašvaldības vides pārvaldības un teritorijas plānošanas speciāliste Emma Cera. – Dalība seminārā un ekskursijā ir bez maksas. Došanās uz ekskursijas sākumpunktu un atgriešanās Ērgļos – ar savu auto. Ieteicams ņemt līdzi gumijas zābakus vai ērtus apavus pastaigai dabā.
Autore: BAIBA MIGLONE