PRAULIENAS pamatskolas zālē 10. aprīlī pulksten 10 notiks turnīrs galda tenisā.
Praulienas pagasta pārvaldes kultūras un sporta darba organizatore Sarmīte Lazdiņa pastāstīja: – Turnīrs galda tenisā notiek ar Praulienas pagasta pārvaldes atbalstu. Pirmais turnīrs notika pagājušā gada decembrī, un tajā piedalījās spēlētāji ne vien no Madonas novada, bet arī no Balviem, Rēzeknes, Gulbenes. Vēlamies, lai turnīrs galda tenisā veidojas par labu tradīciju. Šoreiz vērtēšana paredzēta divās grupās – pieaugušo, kā arī jauniešu un sieviešu grupā. Pieteikšanās – no pulksten 9.30, sacensības vadīs galvenais tiesnesis Zigmārs Gulbis no Cesvaines. Gaidīti ir dalībnieki un dalībnieces, līdzjutēji un atbalstītāji. Dalības maksa – 3 eiro, bet jauniešiem – bez maksas.