ĻAUDONAS kultūras namā 7. novembrī pulksten 17.30 ikviens iedzīvotājs tiek aicināts uz sapulci, lai uzdotu sev aktuālo problēmjautājumu novada vadībai.
Aktuālākās diskusiju tēmas: AS „Madonas ūdens" pārraudzībā esošā ūdens un kanalizācijas saimniecība – nepabeigtie projekti Upes un Avotu ielā, problēmjautājumi, jaunās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas izbūve Aiviekstes labajā krastā, viedokļa izteikšana par jaunajiem tarifiem un ūdens kvalitāti.
SIA „Madonas siltums" nākotnes plāni saistībā ar katlumāju saimniecību pārņemšanu, attīstīšanu, jauno tarifu aprēķiniem.
Savukārt SIA „Madonas namsaimnieks" aicina uz diskusiju par komunālo saimniecību, par daudzdzīvokļu māju un privātīpašumu pārvaldību un citiem aktuāliem jautājumiem.
30.10.2019.