CESVAINES pilī 27. septembrī notiks tūrisma akcijas „Apceļo Vidzemes augstieni!" noslēguma pasākums.
– Uz pasākumu tiek aicināti ceļotāji, kuri šovasar laikposmā no 1. maija līdz 20. septembrim paviesojās kādā no Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Vecpiebalgas vai Jaunpiebalgas novada tūrisma objektiem un izdarīja atzīmi savā akcijas dalībnieka kartē. Akcijas dalībnieki, kuri apmeklēja 12 tūrisma vietas, pasākuma laikā varēs piedalīties loterijā un laimēt Vidzemes augstienes tūrisma objektu saimnieku sarūpētās balvas. Pasākumā piedalīsies gan ceļotāji, gan Vidzemes augstienes tūrisma vietu saimnieki, – informē Madonas novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas tūrisma darba organizatore Sanita Soma. – Pasākums plānots no pulksten 19 līdz 24. Tajā paredzēta antīko automašīnu parāde Cesvaines pils pagalmā, atraktīva Cesvaines pils apskate, tikšanās ar pils galma ļaudīm un, protams, vakarēšana – muzikālas noskaņas, loterija, Ķenča lūgšana, cienasts, jautras izdarības un tikšanās prieks. Dalība jāpiesaka līdz 20. septembrim, tālrunis 64852225,
26172637.
Autore: BAIBA MIGLONE