Meirānu O. Kalpaka pamatskolā atkal nozīmīgs brīdis – „Gada skolēns 2008". Ir aizslīdējis maijs, it kā nemanot, it kā vēja spārniem. Tā vien šķiet, ka ne tikai maijs skrējis sprintu, bet arī šis mācību gads – raibs ar dažādiem notikumiem un pasākumiem.
Skolas gaitenī jau izskanējis pēdējais zvans, sākušies eksāmeni un ieskaites. „Gada skolēna 2008" pasākumā atskatījāmies uz darbiem, kas paveikti mācību laikā.
Šis ir pirmais gads, kad tiek iekļauta nominācija „Gada pirmsskolēns". Nominācijā „Labākie skolēni C grupā", kuri ar savu pašiniciatīvu ir devuši ieguldījumu klases un skolas sabiedriskajā dzīvē, nosauktie – Sanija Marinska, Druvis Graudons un Santis Vanags. „Labākie skolēni B grupā", kuriem ir godprātīga un centīga attieksme pret mācībām, – Krišjānis Pličs, Sabīne Pliča, Evija Caunīte un Laura Mikale. „Labākie skolēni A grupā" – Dāvis Caunītis, Lauma Ūbelīte, Artūrs Krēsliņš, Anda Paula Bidiņa, Evija Caunīte, Krišjānis Pličs, Lauma Sniķere, Sabīne Pliča, Dana Bidiņa, Ilze Krēsliņa, Sanija Marinska, Ieva Karāle un Laima Ūdre, mācās labi un teicami. Titulu „Gada skolēns 2008" 1.-4. klašu grupā ieguva Artūrs Krēsliņš, bet 5.-9. klašu grupā – Lauma Sniķere.
Paldies skolas direktorei Lanai Kuncei par atbalstu, skolotājai Inetai Strodei, kas palīdzēja šo pasākumu padarīt muzikālāku, skolotājām Dzirkstītei Aizsilniecei, Lindai Poikānei, Vitai Sniķerei, Dacei Mežsargai, kas to radīja vizuālāku.
Īpašs paldies z/s „Bļodāri" un SIA „Velga" par sagādātajām balvām.
Autors: ILVIJA KRĒSLIŅA
skolas padomes priekšsēdētāja