ĒRGĻU Profesionālās vidusskolas stadionā vakar pulcējās orientieristu saime, lai pieliktu punktu orientēšanās sacensību seriālam „Madonas kausi", kas ilga visu sezonu otrdienu pēcpusdienās, tiekoties dažādās vietās.
1. kārta notika „Ezerniekos" 16. aprīlī, bet 24. septembrī aizritēja noslēdzošās, 22., kārtas sacensības. Apbalvošana notiks 12. oktobrī pēc Madonas novada atklātā orientēšanās čempionāta vidējā distancē. Ar rezultātiem var iepazīties mājas lapā www.okarona.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ