Sacensības notika 3. augustā. Dalībnieki pulcējās pie tilta pār Aivieksti piecos no rīta. Bija ieradušies 18 dalībnieki, lai cīnītos par bagātiem lomiem, kas daļēji arī piepildījās.
Pavisam izvilka 27 kg zivju. Jauniešu grupā bija viena dalībniece, sieviešu grupā – divas, bet vīriešu grupā – 15 dalībnieku.
Izvērtējot pa grupām, pirmā vieta jauniešu grupā tika Baibai Dauģei – loms 1,48 kg. Sieviešu grupā pirmā vieta – Ilzei Barūklei (0,86 kg), otrā vieta – Annai Kļaviņai. Vīru grupā pirmā vieta – Jānim Viļevičam (5,27 kg), otrā vieta – Viktoram Ūdrim (4,57 kg), trešā vieta – Naurim Driksnam (4,22 kg). Visi apbalvojamie saņēma diplomu un dāvanu karti.
Būtu vēlams, lai sacensībās piedalītos vairāk jauniešu. Negribas ticēt, ka viņi nemakšķerē. Patīkami, ka dažiem tomēr ir vēlme cīnīties ar pieredzējušajiem makšķerniekiem, kā Baibai Dauģei un Annai Kļaviņai. Tā turpināt!
Nākamās sacensības, cerams, notiks Sāvienas ezerā (reizē spiningošana un makšķerēšana).
Autors: VAIRIS VIĻEVIČS