LUBĀNAS vidusskolā 13. martā pulksten 15 novada izglītības iestāžu bērnu vecāki un pedagogi tiek gaidīti uz nodarbību „Vecāki. Bērns. Atbildība".
Nodarbību vadīs Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā inspektore Dace Jukāma.
– Savukārt 4.-12. klases skolēniem visas dienas gaitā tiks organizētas nodarbības, kurās atbilstīgi vecumposmiem, izmantojot video un citus uzskates materiālus, tiks pārrunāti jauniešus interesējoši jautājumi par drošību uz ielas, mājās, internetā, savstarpējām attiecībām, atkarību izraisošo vielu lietošanu un atbildību. Nodarbībās audzēkņu uzmanība tiks vērsta uz atziņu – „Katrai rīcībai ir sekas! Savu dzīvi tu veido jau šodien, un tev ir jāapzinās, ka neapdomīga rīcība šodien var atstāt sekas uz visu turpmāko dzīvi", – uzsver Lubānas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja Dace Mežsarga. – Pēc tikšanās ar audzēkņiem vecāki nodarbībā tiks informēti par tēmām, ar kurām iepazīstināti viņu bērni, kā arī aicināti uz sarunu, lai atgādinātu un informētu viņus par prasībām, kuras bērna aprūpei un uzraudzībai vecākiem izvirza likums. Diemžēl nelaime nenāk brēkdama, tāpēc regulāri sekosim līdzi savu mīļo gaitām!