Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

No veikala – rūķu dāvanu maisā

Redakcija

Autors • 20.12.2010.

No veikala – rūķu dāvanu maisā
Burtu lielums

Kas gan būtu Ziemassvētki bez kārumiem – konfektēm un piparkūkām, tāpēc Barkavas pagasta SIA "Aiva G" veikaliņš decembrī ir pārtapis par rūķu palīgu darbnīcu, sagādājot bērniem saldumu paciņas.

Uzņēmums "Aiva G" uzvarēja Varakļānu novada domes rīkotajā saldumu paciņu cenu aptaujas konkursā. Līdz ar to saņemts arī Ziemassvētku rūķa lielāks pasūtījums – 730 saldumu paciņu. Konfektes no SIA "Aiva G" veikala tiks nogādātas arī Liezēres pamatskolai, lai savietotos rūķa dāvanu maisā un nonāktu eglīšu sarīkojumos, iepriecinot katru bērnu. Tika pieņemti arī uzņēmumu un individuālie pasūtījumi.
Barkavas pagasta SIA "Aiva G" pazīstam kā siltumnīcu dārzeņu audzētājus, un šis virziens arī netiks mainīts, bet šoreiz pirmo gadu uzņēmuma saimnieki – Gruduļu ģimene – izvēlējušies pieņemt pasūtījumus arī Ziemassvētku paciņām.

– Ziema ir klusāks laiks, kad arī siltumnīcās ir miera periods, neliela atelpa pirms nākamās sezonas. Līdz ar to bija jāizdomā, kā un ar ko strādāt uzņēmuma nelielajam veikaliņam. Izvēlējāmies, ka varētu sagādāt konfektes un piedāvāt tās glīti safasētās Ziemassvētku dāvanu paciņās. Ziemassvētku saldumu paciņas veidojam paši, un katrs no jau sagatavotajiem paraudziņiem var izvēlēties, kāda svara un satura paciņu likt rūķim dāvanu maisā, – pastāstīja SIA "Aiva G" valdes locekle Silvija Grudule.

Vaicāta par to, kas ir saldumu paciņā, Silvija Grudule atklāja: – Obligāti ir jābūt Latvijas saldumiem, un lielākoties fasējam "Laimas" konfektes – karameles, īrisus, šokolādes konfektes, dažādībai – arī Pēterburgas konfektes u.c. Nesen paskaitīju, ka vienā paciņā var atrast 30-40 veidu konfekšu, kā arī piparkūkas.

Uz jautājumu par pirmssvētku noskaņojumu Silvija Grudule atbildēja: – Tas ir ļoti patīkams darbs – fasēt saldumu paciņas. Gatavojot paciņas, domājam labas domas. Viņa piebilda: – Janvārī atsāksim sēju, februāra beigās siltumnīcās jau varētu būt lociņi, pētersīļi, salāti. Plāni nākamajam gadam ir, tikai jāstrādā.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px