KALSNAVAS pagastā Lāčplēša dienā 11. novembrī pulksten 17 iedzīvotāji aicināti pie kultūras nama iedegt svecīti, pieminot Latvijas brīvības cīņās kritušos karavīrus.
Pasākumu "Gaismas ceļš Latvijai" rīko Kalsnavas kultūras nams kopā ar Kalsnavas pagasta jauniešu centru. Kultūras nama direktore Aija Kreile pastāstīja: – Mums Kalsnavas pagastā nav tādas vietas, kas būtu speciāli izveidota varoņu piemiņai, kur nolikt svecītes. 11. novembra "Gaismas ceļu Latvijai" veidosim pirmoreiz. Būs neliela uzruna un muzikāls pavadījums. Pie kultūras nama aizdegsim un saliksim sveci pie sveces, un visas svecītes kopā izveidos kaut nelielu, bet gaismas ceļu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ