STIRNIENES pamatskolas skolēni Varakļānu pagastā kopš pagājušās nedēļas uz skolu var doties ar autobusu.
Vispirms mācību gada sākumā tika saskaņots maršruts, jo skolēnu autobusu izmanto ne tikai Stirnienes, bet arī Murmastienes pamatskolas un Varakļānu vidusskolas audzēkņi, un pēc tam, 12. septembrī, autobuss skolēnu pārvadāšanai sāka kursēt. Tas, kā atzīst Stirnienes pamatskolas direktore Rita Pelša, ir bērnu piepildīts, un viens ceļa posms tiek izbraukts pat divas reizes. Taču, ja būs nepieciešams, maršruts pēc vecāku ierosinājuma var tikt precizēts un kāds ceļa posms nedaudz vēl pamainīties.
– Mūsu skola ir neliela, bet, neraugoties uz to, ļoti lielu uzmanību veltām gan mācību darbam, gan dažādām aktivitātēm, tai skaitā iesaistāmies arī projektos. Šogad ļoti daudz mūsu skolas skolēnu ir iestājušies arī mākslas un mūzikas skolā. Mācību gads ir sācies veiksmīgi, pamazām pierodam pie daudzām lietām, kas ir mainījušās un mainās joprojām, – uzsver Rita Pelša.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.09.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA