Madonas novadā arī šajā mācību gadā skolēniem tiks nodrošinātas brīvpusdienas, un tas priecē gan bērnus un viņu vecākus, gan skolas darbiniekus, jo, pateicoties šādam pašvaldības atbalstam, skolā siltas pusdienas ēd visi skolēni.
Lazdonas pamatskolā pusdienas tiek gatavotas pirmsskolas izglītības iestādē, un uz skolu tās tiek atvestas termosos. Interesi par to, kā tiek nodrošinātas brīvpusdienas, apmeklējot skolu pirms jaunā mācību gada sākuma, izrādīja arī Madonas novada izglītības nodaļas un izglītības un kultūras komitejas pārstāvji. Madonas novada domes deputāts, izglītības un kultūras komitejas loceklis Raimonds Aizstrauts interesējās, vai tas tomēr nesagādājot pārāk lielas neērtības. Skolas direktores p. i. Inese Juhnoviča atzina, ka sākumā bijis nedaudz grūtāk, bet tagad pie tā esot „piešāvušies" –
viss notiek raiti un bez aizķeršanās. Arī trauki ir tepat uz vietas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.08.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto