Februāra sākumā Mārcienas pamatskolā notika Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) rīkotā bezmaksas lekcija par to, kā rīkoties, kad jāsniedz pirmā palīdzība.
Kā pastāstīja Mārcienas pamatskolas direktore Aldona Gudrīte, apmācību lekciju apmeklēja gan Mārcienas pamatskolas, gan Bērzaunes pamatskolas pedagogi un tehniskie darbinieki. Aldona Gudrīte atzina: – Izdzirdot par šādu NMPD sniegtu iespēju, protams, pieteicāmies, un uzzināto mēs ļoti novērtējām. Guvām teorētiskas un praktiskas zināšanas par to, kā palīdzēt neatliekamā situācijā. Kad pašiem bija jāelpina līdzatvestais manekens, sapratām, cik tas patiesībā ir grūti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.02.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
Foto no personiskā arhīva