Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Naudu “Eiropiādei 2007” savāc paši dejotāji

Redakcija

Autors • 24.09.2007.

Burtu lielums

ĒRGĻU novada deju kolektīviem "Rūdis" un "Erla" Madonas rajona padome kārtējā sēdē septembrī nepiešķīra lūgto daļējo finansējumu par nokļūšanu starptautiskajā folkloras deju festivālā "Eiropiāde 2007" Dānijas pilsētā Horsenā.

Deju kolektīvu vadītāja Antra Grinberga skaidro situāciju: – Eiropiādē Dānijā pabijām jau jūlijā – abi mūsu kolektīvi un vēl pievienojās dejotāji no Degumniekiem. Naudu savācām paši, kaut gan gribējās jau, lai mūs atbalsta, jo mūs atkal aicina uz dažādiem pasākumiem, par kuriem arī ir jāmaksā. Nākamvasar brauksim uz Šveici. Jāsniedz koncerti, jādomā dejas, jau jāiemaksā nauda. Ērgļu novada pašvaldība mūsu dejotāju braucienus šovasar materiāli neatbalstīja. Jāatzīst, ka iesniegumu Madonas rajona padomei uzrakstījām mazliet par vēlu, jo, piedaloties dažādos pasākumos arī ārzemēs, man pietrūka laika visu sagatavot, jo pati šādus braucienus plānoju, veidoju programmu, piemeklēju mūziku. Tagad rakstīsim agrāk iesniegumu Ērgļu novada domei, lai nākamā gada budžetā ieplāno līdzekļus arī mūsu deju kolektīviem, jo diemžēl braucieni uz ārzemēm būs jau ievērojami dārgāki.

Autore: ASTRA ZAGORSKA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px