Agrā rītā, austot saulei, Kāla ezers ieskanējās mūzikas skaņās – šeit tika īstenots netradicionāls mūzikas festivāls „Ezera Skaņas" ar domu parādīt un paspilgtināt tos skaistos rītus, ko Kāla ezerā iespējams vērot allaž, bet cilvēki tos bieži noguļ.
Ezera vidū uz skatuves, kas veidota uz plosta, atskaņojot salikumus koklei, vijolei, flautai, blokflautai, klavierēm, klarnetei, saksofonam, perkusijām un bungām, stundas garumā muzicēja Sandija Veipa, Rasa Gicēviča, Ilze Leve, Santa Murāne, Andis Apsītis, Nora Rieksta un Roberts Gotlaufs.
Visi koncertprogrammas skaņdarbi tika izvēlēti kopā ar mūziķiem, kā arī mūziķi paši veidoja īpašas dziesmu aranžijas – viss bija jauniešu rokās.
Spītējot drēgnajiem laikapstākļiem, ezera krastos bija sapulcējušies 40-50 klausītāju, taču pasākuma organizatorus visvairāk iepriecinājis tas, ka apkārt skatuvei riņķoja paliels skaits laivu, kurās sēdošie koncertu noteikti dzirdēja ļoti labi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.09.2012.
Autore: RITA TURKINA
Foto no pasākuma