Mīlestība ir kā dārgakmens, ko jāprot nosargāt, ja nenosargāsi, tad… Uzmanības apliecinājumu, mīlestības nekad nevar būt par daudz – to pierādīja arī 16. februārī Meirānu tautas namā rīkotais pasākums „Mīlestības pieturā".
Šajā „pieturā" ieradās autobuss no Degumniekiem ar vidējās paaudzes deju kolektīvu un dramatisko kolektīvu, Stirnienes tautas nama dramatiskais kolektīvs, vokālais ansamblis „Varavīksne", turpat „grozījās" vietējie – Meirānu tautas nama pašdarbnieki. „Mīlestības pieturā" pasažierus viesmīlīgi uzņēma Meirānu tautas nama vadītāja Inga Aizsilniece. Stirnienes tautas nama kolektīvs parādīja savas daiļās dziedošās jūrnieku meitenes, dramatiskais kolektīvs – skeču „Viegla uzvara" par mīlestību, sirdi priecējošas dziesmas nospēlēja ģitāristi Armīns Apīnis, Rinalds Zeps. Tuvākie kaimiņi no Degumniekiem klātesošos iepriecināja ar aizrautīgiem deju soļiem un pamācībām mīlēšanā katras Zodiaka zīmes pārstāvjiem. Pašdarbnieki pierādīja, ka prot mīlēt, cienīt un novērtēt cits citu.
Meirānu dramatiskais kolektīvs pludmales romānu pārvērta par ģimenes idilli vienas nakts laikā, toties folkloras kopas „Sietiņš" pieredzējušās sievas dalījās padomos, kā novērst mīlestībā radušos sarežģījumus.
Vakara otrajā daļā „Mīlestības pieturā" ieradās „Ginc un Co", kur ar mīlestības autobusu visi patīkami vakaru pavadīja deju mūzikas ritmā.
Ap pusnakti norisinājās konkurss „Romantiskākais skūpsts", kurā uzvarēja Sabīne Malahovska ar draugu. Viņi saņēma dāvanu karti no salona „Viktorija". Koncerts bija kupli apmeklēts. Paldies visiem, kas piedalījās un apmeklēja mīlestības svētkiem veltīto pasākumu!
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA