JUMURDAS iedzīvotāji, kā jau beidzamajos gados ierasts, pirms Miķeļiem tiek aicināti iesaistīties Miķeļdienas labdarības izstādes veidošanā.
– Miķeļi jeb Miķeļdiena – latviešu rudens saulgrieži, gada auglīgās daļas aizvadīšanas svētki. Ja vasarā ir dūšīgi strādāts, tad ar iegūto ražu noteikti var arī padalīties, tāpēc arī mēs šonedēļ līdz pat Miķeļdienai, 29. septembrim, aicinām nogādāt uz Jumurdas pagasta saieta ēkas zāli kādu daļiņu jūsu saimes izaudzētās ražas. Kopīgi veidosim Miķeļdienas labdarības izstādi, rudens veltes, kā jau tas ierasts, pēc izstādes tiks nogādātas uz Ērgļu novada sociālās aprūpes centriem, – stāsta pagasta pārvaldes darbiniece ?rika Purvi?aĒrika Purviņa. Viņa piebilst, ka iedzīvotāji ir ļoti atsaucīgi, zinot, ka izaudzētais nonāks tiem cilvēkiem, kuriem tas ļoti noderēs, un, lai gan dārzeņu atgādāšanu bija nolemts sākt ar vakardienu, pirmie dārzeņi – bietes un burkāni – jau atceļojuši no Viestura Putna dārza.
Tāpat izstādes laikā čaklās saimnieces aicinātas padalīties un uzcienāt ar kādu gardumgardu burciņas saturu no šā gada gatavotajiem krājumiem, arī apmainīties receptēm. – Ļausim uzplaukt dalīšanās priekam, jo tas stiprina sirdi un silda dvēseli! –
rosina Ērika.
27.09.2017.