JUMURDAS pagastā šogad iecerēta interesanta akcija, kuras dalībnieki aicināti ne vien dalīties, bet arī mainīties ar savu šā gada augļu, dārzeņu ražas bagātību.
– Šāda akcija Jumurdā notiks jau trešo reizi, bet šogad mēs tās dalībniekiem piedāvājam ne vien dalīties ar izaudzēto, bet arī kaut ko, kas varbūt pašam nav tik labi padevies vai darbu steigā aizmirsies pavasarī iesēt, iemainīt priekš sevis. Savukārt saziedoto mēs nogādāsim Ērgļu novada sociālās aprūpes centros. Iepriekšējos gados jumurdieši bija ļoti atsaucīgi un dāsni – veda dārzeņus veseliem maisiem, nesa izspiestās sulas, – stāsta Jumurdas pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Inita Lapsa. – No nākamās pirmdienas, 23. septembra, līdz pat piektdienai, 27. septembrim, izaudzēto lūgums nogādāt Jumurdas pagasta saieta ēkā – līdz ar to katrs var izvēlēties sev pieņemamāko laiku. Akcija savā ziņā ir arī iespēja dalīties pieredzē, kā nu kuram kas padevies, ieklausīties kaimiņa atziņās un nākamgad pašam to izmēģināt savā dārzā. Savukārt piektdien no savestajām bagātībām veidosim izstādi, bet jaunajā nedēļā to visu nogādāsim Ērgļos – sociālās aprūpes centrā. Arī abas mūsu novada sociālās iestādes – Ērgļos un Sausnējā – ir priecīgas par šo iespēju papildināt savus pagrabus ar mūsu veltēm un dažādot savu ēdienkarti. Šī ir iespēja arī palīdzēt mūsu pagasta iedzīvotājiem, kas savas vecumdienas vada sociālās aprūpes centrā, – tā ir mūsu mīlestība un dāvana viņiem.
Autore: BAIBA MIGLONE