ĒRGĻOS pirmdien, 15. jūnijā, tiks uzsāktas SIA "BUTS" mācības mežsaimniekiem.
Mācības notiks biedrības "Vidzemes augstienes meži" telpās. Uz pirmo nodarbību aicina biedrības valdes priekšsēdētāja Biruta Nebare. – Tas ir Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstīts SIA "BUTS" projekts. Mācību tēma ir "Meža resursu racionāla apsaimniekošana, izmantošana un ieguve". Pavisam paredzēts 40 stundu apmācību kurss. Būs gan teorija, gan praktiskās nodarbības mežā. Atsevišķas nodarbības sola vadīt profesore Mudrīte Daugaviete, kā arī citi meža speciālisti. Tiek gaidīti visi privāto mežu apsaimniekotāji, jo ir jāmācās, kā pareizi savā mežā saimniekot. Līdzīgas mežsaimnieku mācības 18. jūnijā paredzētas Varakļānos, 19. jūnijā – Mārcienā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ