CESVAINĒ Madonas virsmežniecība sadarbībā ar valsts administrācijas skolu 28. un 29. aprīlī rīkoja mācības mežniecību darbiniekiem. Kā pastāstīja Madonas virsmežniecības personāla un lietvedības daļas vadītāja Anita Greidiņa, mācībās piedalījās Aronas, Cesvaines, Ērgļu, Kalsnavas, Madonas mežniecību pārstāvji, pavisam 24 klausītāji, lekcijas vadīja lektore Inga Zudāne.
Pēc kursa noklausīšanās un testa mežsargiem paredzēts saņemt sertifikātu. Iegūtās zināšanas ļaus sekmīgāk cīnīties ar pārkāpumiem un pārkāpējiem mežā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ