KALSNAVAS pamatskolas skolēni Armands Medveckis un Klinta Sondare 15. un 16. jūlijā piedalīsies Meža olimpiādes finālā. Kalsnavas pamatskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Linda Ūdre pastāstīja: – Mūsu skolas skolēni aktīvi un sekmīgi piedalās organizācijas "Mammadaba meistarklasēs un Meža olimpiādē.
Tās fināls notiks Tērvetes dabas parkā. Komandu veido zinošākais puisis, meitene un skolotājs. Pusfināla noslēgumā Vijciema čiekurkaltē klase veica Meža erudīcijas testu, kurā tad arī tika noskaidroti katras komandas pārstāvji. Jūlija vidū došos skolēniem līdzi. Finālā piedalīsies tikai sešas komandas no visas Latvijas. Brīvā dabā paredzētas aktīvās atpūtas sacensības un konkursi par titulu "Meža čempions" un galveno balvu – ceļojumu uz Norvēģijas dabas skolām.
Fināla noslēgums notiks Jaunmoku pilī, kur visi finālisti saņems balvas no olimpiādes atbalstītājiem un pavadīs saistošu vakaru un nakti. Komandas, kas iegūs pirmās trīs vietas Meža olimpiādē, augustā lidos ekspedīcijā uz Norvēģijas dabas skolām. Jātur īkšķi, lai mēs būtu viena no trim uzvarētāju komandām!
Autore:AGRITA NUSBAUMA