ĒRGĻU arodvidusskola un VMD KPC Madonas nodaļa aicina meža īpašnieku apvienības un privāto mežu īpašniekus 13. februārī pulksten 10 uz semināru "Meža apsaimniekošanas darbu organizācija un vieglās meža tehnikas pielietojums".
– Semināra pirmajā daļā meža īpašnieki KPC apmācību centrā "Pakalnieši" tiks iepazīstināti ar Meža attīstības fonda 2008. gadā atbalstītā un realizētā projekta "Ieviest vieglās tehnikas izmantošanu privāto meža īpašnieku mežos, veicinot videi draudzīgu apsaimniekošanu" rezultātiem, to nozīmību privāto mežu apsaimniekošanā Latvijā. Semināra otrajā daļā notiks vieglās tehnikas demonstrējumi objektos Ērgļu arodvidusskolas meža īpašumā, – informē KPC Madonas nodaļas vadītāja Mairita Bondare.
Mežu īpašnieku tikšanās tiek rīkota, lai sniegtu jaunu informāciju par vieglās tehnikas pielietošanu privāto mežu apsaimniekošanā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ