DEGUMNIEKU pamatskolā ceturtdien bērnudārza, kas atrodas zem skolas jumta, bērni svinēja Meteņus – bija saģērbušies maskās un devās dot svētību uz visām klasēm, visiem bērniem, kas tur bija atrodami. – Draugi tika cienāti ar vārītām pupām, bet sava nozīme svētībā bija pūpolu žagariņiem, to izjutu arī pati, – teic skolotāja Dace Koļesņikova.
Savukārt skolotāji un 9. klases skolēni piektdien brauca uz izstādi "Skola 2008" Rīgā. Skolotājiem tā ir metodiskā diena, bet skolēniem – karjeras diena. Pa to laiku 1.-8. klases skolēni piedalījās veselības dienas sporta pasākumos, dejoja. Par to rūpējās direktores vietniece audzināšanas darbā Edīte Zaube.
Autore: ASTRA ZAGORSKA