LIEZĒRES pagasta iedzīvotāji pēc sieviešu klubiņa „Teiksma" iniciatīvas savu medmāsiņu Benitu Naudiņu ir ieteikuši konkursam „Gada balva medicīnā 2012" nominācijai „Sirsnīgākā māsa".
– Benita medicīnā strādā ilgus gadus, viņa ir liezēriešu medmāsiņa, kas Liezēres sieviešu kluba „Teiksma" aptaujā „Gada cilvēks Liezērē 2012" kļuva par nominācijas „Gada cilvēks 2012" ieguvēju. Ieteicām viņas kandidatūru arī Veselības ministrijas rīkotajam konkursam „Gada balva medicīnā 2012" nominācijā „Sirsnīgākā māsa", – pastāstīja Liezēres kultūras nama vadītāja Lelde Pieta.
Ieteikuma vēstuli šim konkursam Liezēres pamatskolas vārdā ir uzrakstījusi arī skolas direktore Jolanta Pabērza: „Cienījamā žūrija! Benita Naudiņa ir Liezēres pamatskolas un Liezēres pamatskolas pirmsskolas izglītības grupu māsiņa. Neviena diena nepaiet bez viņas klātbūtnes mūsu skoliņā. Te kādam bērnam sporta stundā gadās nobrāzt celi, te kādam apsāpas vēderiņš, te skolotājam piemetas sirdsklauves, mācot nākamos deputātus vai valsts prezidentu, bet, mīļi dēvējot, Bencīte ir klāt, tikko saucam. Labais gariņš, sirdsmāsiņa, atradīs laiku ikvienam, kam tas nepieciešams. Esam lepni, ka mūsu Bencīti ir novērtējuši visā plašajā Liezēres apkaimē – viņa 2012. gada noslēgumā klubiņa „Teiksma" rīkotajā aptaujā un pasākumā „Mirdzi, zvaigzne!" ieguva titulu „Gada cilvēks 2012". Arī mēs, Liezēres pamatskolas saime, gribam, lai mūsu skolas māsiņu pamana, lai līdzcilvēki uzzina, kā mums ir veicies, ka tieši pie mums strādā šī jaukā medicīnas darbiniece. Dzīvespriecīga, enerģiska, komunikabla, empātiska – tāda ir mūsu Bencīte. Lai laba veselība Benitai Naudiņai, jo tieši par to viņa gādā Liezēres pamatskolā."
Autore: IVETA ŠMUGĀ