BĒRZAUNES pamatskolā vakar notika novada skolu mazpulku organizāciju saiets ar mērķi novērtēt vasarā paveikto.
Pasākuma organizatore, direktora vietniece ārpusstundu darbā Inguna Dūma pastāstīja: – Pasākums bija veltīts mazpulkos izsludinātajam kartupeļu gadam. Novada mazpulki rādīja, ko no pavasarī saņemtās šķirnes ‘Gala' sēklas kartupeļiem izaudzējuši. Meklējām lielāko kartupeli, varēja parādīt savu erudīciju konkursos un testos rubrikā "Izzini savu apkārtni", kas veltīti gan kartupeļiem, gan citam. Noslēgumā visi mielojās ar kartupeļu pankūkām.
Autore: IVETA ŠMUGĀ