DEGUMNIEKU pamatskolas 912. mazpulka dalībnieki 11. oktobrī devās uz Gulbenes rajona Tirzu, lai piedalītos Vidzemes novada mazpulku forumā.
Mazpulcēnu vadītāja Edīte Zaube pastāstīja, ka no skolas piedalījās skolēni, kas pavasarī noslēdza līgumus par to, ko katrs audzēs, kādiem projektiem vāks teorētiskos materiālus.
Forumā Signija Mežīte iepazīstināja ar projektu par suņiem, Alise Skurule – par begonijām, Linda Melngaile – par veselīgo uzturu, Elvita Melngaile – par takšiem, Jānis Šķēle – par sīpoliem, Inese Namsone – par ārstniecības augiem, Arnita Stulpiņa – par kaķiem.
Skolotāji foruma laikā tikās ar Eiroparlamenta pārstāvi Rihardu Pīku.
– Motivāciju darboties mazpulkā skolēniem dod saņemtās balvas un sertifikāti. Sertifikātus nopelnīja arī mūsu skolas mazpulcēni, – apstiprināja Edīte Zaube. Mazpulka pārstāve Linda Melngaile piebilda: – Mums, mazpulcēniem, patīk piedalīties šādos pasākumos un forumos, jo varam smelties idejas, kā strādā citi vienaudži rajonā un Vidzemē.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA