LIEZĒRES pamatskolā kā daudzās izglītības iestādēs vakar, 10. novembrī, notika tradicionālais Mārtiņdienas tirgus. – Dienu, kā jau Mārtiņos pieklājas, iesākām ar mīklu minēšanu, atcerējāmies dažādus ticējumus un pareģojumus un kopīgi secinājām, ka šogad būs silta ziema, – stāsta Liezēres pamatskolas skolotāja Aelita Skaidrā.
– Un tad sekoja lielā tirgošanās. Šogad Mārtiņdienas devīze bija „Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ!". Bērni jau laikus gatavojās šim pasākumam – meistaroja dažādas rotiņas – aprocītes, auskariņus, adījumus utt. Lielā izvēlē bija dažādi gardumi – kūciņas, pīrādziņi utt. Vispār jau pārdevēju bija tik daudz un piedāvājums tik plašs, ka spriedām – nākamgad uz tirdziņu jāaicina arī apkārtējie iedzīvotāji. Ir taču tā vērts, jo bērni ir tā centušies! Pēc tam kopīgi skolas zālē noskatījāmies cirka izrādi un tad devāmies uz klasēm, lai turpinātu mācības.