Mārcienas pamatskolā novembris bijis ražīgs, jo dažādi svētki svinēti un aktivitātes veiktas visu mēnesi. Skolas direktore Aldona Gudrīte ar gandarījumu secināja, ka visi pasākumi izdevušies un bērniem patikuši, iespējams, jau tāpēc, ka tikai lauku skolās izdodas notvert īpašu kopības un sirsnības izjūtu.
7. novembrī norisinājās jau 13. skolas stāstnieku konkurss. Šogad uz novada stāstnieku konkursu, kas notika 12. novembrī, no Mārcienas pamatskolas tika izvirzīti trīs skolēni – Adrija Kaire (1. klase), Gatis Jefimovs (3. klase) un Edgars Mihovs (5. klase). Aldona Gudrīte norādīja: – Uzskatu, ka novada mērogā sevi parādījām diezgan labi, tomēr palikām pirmie aiz strīpas, lai tiktu uz republikas konkursu. Turklāt konkursā piedalījās 33 dalībnieki, tā ka, lai gan tālāk netikām, sniegums bija samērā labs. Skolas stāstnieku konkursā dalībniekiem bija jāstāsta latviešu tautas pasaka un anekdote, novada konkursā tam klāt vēl nāca stāstiņš, atgadījums no dzīves.
Nākamais pasākums bija Mārtiņdienas tirgus, ko atšķirībā no citiem gadiem šogad organizējuši skolas padomes pārstāvji. 1. klase uzstājās ar interesantu teātra izrādi, protams, netrūka arī andeles. Mārtiņdienas tirdziņš nebūtu nekas bez spēlēm un atrakcijām, tāpēc skolas padome bija parūpējusies gan par šādām aktivitātēm, gan nelielām balviņām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.11.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
Foto no skolas arhīva