MĀRCIENAS pagasta kultūras namā 26. decembrī notika sarīkojums, kur svētku koncerta programmu bija sagatavojuši pašdarbības kolektīvi un Mārcienas aktīvie ļaudis.
Kultūras nama direktore Zanda Buzina pauda gandarījumu: – Pirmo reizi publikas priekšā nostājās tautas koris, ko vada Olita Suhanova. Viņi paši sapulcējās, cits citu uzmundrināja un Mārcienā uzstājās pirmo reizi – nodziedāja divas dziesmas. Mārcienas pamatskolas vecāku padome dejoja Piparkūku deju, piedalījās arī bērnu tautisko deju grupa. Pārsteigums bija arī „Konzuma" ansambļa uzstāšanās.
Savukārt 27. decembrī ļoti jautrā, lustīgā gaisotnē notika eglītes sarīkojums Mārcienas pagasta senioriem. Ar savu radošo priekšnesumu uzstājās lauku kapela, kas pirmo reizi parādījās publikai, un spēlēja ballē. Pensionārus iepriecināja arī Sniegbaltīte un Salatētis, kas dalīja dāvanas, bet tās bija jānopelna ar dzejolīšu noskaitīšanu. Man pašai ir liels prieks un gandarījums, ka svētku sarīkojumi izdevās, ka mūsu pagasta ļaudis ir kustīgi, darbīgi, atsaucīgi, paši rada sev svētkus. Ir aktīvi gan kolektīvi, gan atsevišķi cilvēki, kas piebiedrojas. Man vislielākais prieks bija par tautas kori un lauku kapelu.
Uz vaicājumu par kādreizējo Ziemassvētku vecīša namiņu "Celmiņos" Zanda Buzina atbildēja, ka Ziemassvētku vecītis tur diemžēl vairs nedzīvo un svētkus nerīko, jo māju ir pārdevis.