LUBĀNAS mākslas skolas audzēkņi 20. maijā ieradās pensionāru biedrības "Cerība" telpās. Mākslas skolas direktore Rudīte Kolāte stāsta: – Šāds projekts tiek realizēts pirmo reizi. Skolēni pensionāriem rādīja pašu veidotu ludziņu.
Pēc pasākuma visi tika aicināti uz radošajām darbnīcām. Varēja strādāt ar akvareļu krāsām, mālu, tika veidots telpisks objekts no dabā sastopamiem materiāliem. Mākslas skolas skolēni izdaiļoja kiosku, kas atrodas tur blakus. Darbnīcās darbojās gan pensionāri, gan skolēni.
Autore: AGRITA NUSBAUMA