OŠUPES pagastā ir mainījies SIA „Ošupes KU" vadītājs.
Līdz Madonas novada izveidei šos pienākumus veica tagadējais Ošupes pagasta pārvaldes Aigars Šķēls, bet pēc viņa iecelšanas par SIA „Ošupes KU" kapitāla daļu turētāja pārstāvi aktualizējās arī komunālā uzņēmuma vadības maiņa.
– Visi šie pienākumi nav apvienojami gan no juridiskā viedokļa, gan arī darba apjoma ziņā. Par SIA „Ošupes KU" valdes locekli atbilstoši Madonas novada pašvaldības domes 24. septembra lēmumam esmu iecēlis Andri Vaski (pēc izglītības celtnieks), kas veiksmīgi ir uzsācis darbu jaunajā amatā, – vaicāts par vadības maiņu pašvaldības uzņēmumā, uzsver Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls. – Mēs esam viena no tām pagastu pārvaldēm, kur tiek izstrādāts ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekts, lai piesaistītu Eiropas finansējumu. Patlaban tiek sagatavota nepieciešamā dokumentu pakete, ir apstiprināts arī Ošupes pagasta Degumnieku ciemata ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekta aktualizētais tehniski ekonomiskais pamatojums, un līdz 30. novembrim Vides ministrijā ir jāiesniedz finanšu pieteikums. Šis ir viens no darbiem, kas patlaban atrodas SIA „Ošupes KU" un pagasta pārvaldes uzmanības lokā.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA