Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Lubānā degusi viena no centrālajām ēkām

Redakcija

Autors • 17.09.2009.

Lubānā degusi viena no centrālajām ēkām
Burtu lielums

Vakar ap pulksten trijiem no rīta tika saņemts izsaukums uz Kalpaka ielu Lubānā, kur bija aizdegusies divstāvu ēka. Tās pirmajā stāvā atrodas veikals un policijas iestāde, bet otrajā stāvā – skaistumkopšanas salons.

Kopumā dzēšanai tika izmantotas divas autocisternas. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Madonas daļas komandieris Viktors Stepanovs apstiprināja, ka dzēšanas darbos iesaistījās gan četri Lubānas posteņa, gan pieci Madonas daļas ugunsdzēsēji.

– Darbu būs grūtāk atsākt policijas kabinetā, pārējās ēkā esošās telpas cietušas mazāk. Darbu tur varēs drīz turpināt, vajag vien uzlikt jumtu. Tas gan ir nodedzis viss, ugunsdzēsēji stāstīja, ka jumts aizdegās kā pulveris. Tas tāpēc, ka zem šīfera bija skaidu pakojums, māja veca. Tā kā tieši pretī ēkai atradās ugunsdzēšamais hidrants, ugunsdzēsēji varēja pieslēgt klāt uzreiz četrus stobrus un ugunsgrēku veiksmīgāk apdzēst. Ugunsgrēks izcēlās ap pulksten trijiem no rīta, un dzēšana beidzās ap pusē desmitiem, – sīkāk pastāstīja Viktors Stepanovs.

Vidzemes reģiona policijas pārvalde ir informējusi, ka ēkā atrodas nevis policijas iecirknis, bet gan viens kabinets, ko izmantojis vietējais policists. Lai noskaidrotu ugunsgrēka iemeslu, policija uzsākusi kriminālprocesu.

Autore: LAURA VOITIŅA

VIKTORA STEPANOVA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px