DZELZAVAS pamatskolā otrdien un trešdien norisinājās lekcija par Ziemeļvalstu literatūru. Dzelzavas pamatskolas direktore Indra Zukure pastāstīja: – Otrdien sākumskolas un trešdien pamatskolas skolēni klausījās bibliotekāres sagatavoto lekciju par Ziemeļvalstu literatūru.
Prieks šonedēļ bija par skolēnu un viņu vecāku attieksmi pret izglītību un skolu, jo, spītējot lielajai vētrai un sniegputenim, visi aktīvi apmeklēja izglītības iestādi. Bērni ir atvērti izglītībai, skolai un sadarbībai ar to. Skolēni bez īpaša uzaicinājuma tīrīja sniegu. Katrs saprot, cik grūti ir cīnīties ar dabas stihiju, bet viņi palīdzēja godam. Skolēniem ir arī liels prieks, jo tika iegādātas slēpes un nepieciešamais inventārs. Sporta pārvaldes izsludinātais konkurss "Sporta inventāra iegādes palīdzības programma" tika apstiprināts, un skolā tika iegādātas slēpes. Sporta skolotājs jau kopā ar skolēniem izmēģināja inventāru un divas dienas slēpoja.
Autore: AGRITA NUSBAUMA