Vakar Madonas novada pašvaldības ārkārtas domes sēdē deputāti apstiprināja amatā jauno Liezēres pamatskolas direktoru.
Pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne deputātus informēja, ka šā gada jūlijā pēc līdzšinējās direktores Jolantas Pabērzas atlūguma saņemšanas tika apstiprināts nolikums par jauna direktora izraudzīšanas kārtību.
– Konkurence uz amatu nebija liela – pieteicās vien divi pretendenti. Konkursa komisija abus uzaicināja uz darba interviju, taču uz domes sēdi tika nolemts virzīt vienu no pretendentiem – Jāni Putniņu, – uzsvēra Solvita Seržāne.
Jānis Putniņš, iepazīstinot ar sevi, pastāstīja, ka pēc Madonas pilsētas 1. vidusskolas absolvēšanas, studijas turpinājis Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas fakultātē, kur ieguvis ģeogrāfijas skolotāja specialitāti.
– Mana pedagoģiskā darba pieredze ir 8 gadi. Esmu strādājis Kusas pamatskolā, Liezēres pamatskolā, kā arī Rīgas speciālajā 1. internātpamatskolā. Dzīvoju Aronas pagastā, – pastāstīja Jānis Putniņš, kurš pagaidām vēl pilda SIA „Kusas Nami" valdes locekļa pienākumus.
Viņš atzina, ka kandidēt uz atbildīgo amatu nolēmis pēc garām pārdomām.
– Apzinos, ka amatā būs daudz jāmācās un sākumā neklāsies viegli. Lai kļūtu par pilnvērtīgu direktoru, domāju, būs nepieciešami divi gadi. Vakar tikos ar līdzšinējo skolas direktori un mācību pārzini. Pārrunājām kadru jautājumu. Šodien plānots tikties ar saimniecības daļas vadītāju, trešdien – ar pirmsskolas izglītības grupu vadītāju, jo, kā zināms, pamatskola un bērnudārzs Liezērē ir apvienoti. Pašreiz skolā mācās 75 bērni, bet tuvākajā laikā to skaits pieaugs vēl par 4. Bērnudārzu apmeklē 44 bērni. Par savām prioritātēm amatā esmu izvirzījis mācību procesa nodrošināšanu, materiāltehniskās bāzes nostiprināšanu, kā arī darba drošības dokumentācijas sakārtošanu. Tā kā iepriekšējā direktore Jolanta Pabērza darbu skolā turpinās kā pedagogs, zinu, ka man būs atbalsts, uzsākot darba gaitas, – norādīja Jānis Putniņš.
Amata pienākumus jaunais Liezēres pamatskolas direktors sāks pildīt ar 21. augustu.