LIEZĒRES pagasts Madonas novadā ir viens no tiem, kur pagājušajā nedēļā notika tikšanās ar iedzīvotājiem. Šo iespēju izvaicāt pagasta pārvaldes vadību par paveikto un nākotnes iecerēm gan izmantoja tikai daži.
– Lielu interesi iedzīvotājos šī tikšanās neizraisīja. Paziņojumi par to, ka tāda tiek rīkota, bija izlikti gan pie pasta, gan veikala, gan citām vietām, un par to bija lasāms arī Madonas novada mājas lapā, bet atnāca vien kādi četri. Varbūt to zināmā mērā var skaidrot ar to, ka mums ir divi ciemi, kas viens pie otra nenāk. Taču, kad rodas kāda problēma, tad gan izskan pārmetumi, ka neesot informēti, lai gan paši uz tikšanos, kur ir iespējams uzdot jautājumus un uzzināt plašāk par novada pašvaldības un pagasta pārvaldes darbību, nenāk, – uzsver Liezēres pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Sirmais.
Uz tikšanos bija ieradies arī Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts, kas pastāstīja, kādi projekti novadā tiek realizēti. Tuvākajos gados arī Liezēres pagastā ir aktuāli īstenot dažus projektus – gan attiecībā uz ūdenssaimniecības sakārtošanu, gan ielu apgaismojumu, it īpaši Liezērē.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA