Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Lielo egli iedegs 15. decembrī

Redakcija

Autors • 06.12.2007.

Burtu lielums

OŠUPES pagastā lielo Ziemassvētku egli, ko tradicionāli izpušķo pie Degumnieku tautas nama, vēl meklē. Vēl jau līdz 15. decembrim, kad ieplānota lielās egles svinīga iedegšana, ir laiks.

Tā mums ir tāda skaista tradīcija, ka decembrī iedzīvotāji pulcējas uz lielās egles iedegšanu. Parasti egli sagādā pašvaldības izpilddirektors Aigars Šķēls, mums atliek tikai izrotāt, – noskaņās dalījās tautas nama vadītāja Ilze Melngaile. Tiek gatavots arī neliels pašdarbnieku koncerts un cienasts.

Pagājušajā gadā cepa pankūkas un vārīja piparmētru tēju, bet šogad cienastam tiek meklēti latviskie pelēkie zirņi. Savukārt 17. decembrī tautas namā notiks pasākums "Baltais rīts", kas iepriekš tika aizsākts Degumnieku pamatskolā.

Autore: IVETA ŠMUGĀ


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px