ĒRGĻU novada bibliotēkā vēl ir iespējams iesaistīties "Bērnu žūrijā", kas turpināsies līdz decembra beigām. – Tā ir Valsts Kultūrkapitāla fonda organizētā lasīšanas veicināšanas programma, kurā līdz šim jau ir iesaistījušies 25 bērni.
Domāju, ka rudenī, kad visi atgriezīsies no brīvdienām, dalībnieku skaits būs lielāks. Aktīvākie lasītāji vienmēr iesaista arī savus draugus. Ērgļu bibliotēka sadarbībā ar Sausnējas un Liepkalnes bibliotēkām ir iesaistījusies projektā "Pirmā tikšanās ar bibliotēku". Tā ir akcija, kad uz bibliotēku tiek aicināti 2-3 gadus veci bērni un viņu vecāki.
Pirmo reizi bibliotēku jau ir apmeklējuši 40 bērniņi. Priecājos, ka vecāki atkārtoti ved savus 2 un 3 gadus vecos mazulīšus uz bibliotēku un māca mīlestību pret grāmatām, – informē Ērgļu bibliotēkas vadītāja Malda Goba. Pašlaik bibliotēku darbinieki izbauda vēl pēdējās atvaļinājuma dienas, jo 25. augustā sākas kursi bibliotekāriem. Tie notiek programmas "Alise" ietvaros, kur bibliotēku darbinieki mācīsies darboties ar elektroniskajiem katalogiem.
Autore:AGRITA NUSBAUMA