Vestienas pagastā, Lido kalnā, jau sākot no piektdienas, 6. novembra, varēs izbaudīt slēpošanas un citus ziemas priekus, informē SIA "Lido" tūrisma un atpūtas kompleksa valdes locekle Inita Drevinska.
– Kopš parādījās sals, ar mīnus 5 grādiem, jau no pagājušās nedēļas Lido kalnā strādā SIA "Kalnu tehnika" darbinieki un gatavo pirmo sniegu. Mākslīgā sniega pūtēji pagaidām gādā par pieklājīgu sniega kārtu Lido kalna lēzenākajā nogāzē. Ja pieturēsies sniega ražošanai labvēlīgi laika apstākļi, šajās brīvdienās jau varēs izbaudīt ziemas priekus. Papildus slēpošanas aktivitātēm varēs baudīt siltu tēju un gardu maltīti Lido kafejnīcā, – pavēsta Inita Drevinska.
Pirmā sniega piedāvājums Lido kalnā būs arī viens no pirmajiem slēpošanas piedāvājums Latvijā, jo Vidzemes augstienē klimats tomēr ir vēsāks. Kā ziņo SIA "Lido" mārketinga daļas vadītāja Ieva Veinberga, tiek piedāvāta īpaša cena pacēlājam: pieci lati – par visu dienu, trīs lati – par pusi dienas.
Autore: IVETA ŠMUGĀ