Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Lido kalnā joprojām slēpo

Redakcija

Autors • 30.03.2009.

Lido kalnā joprojām slēpo
Burtu lielums

Ar sezonas noslēguma pasākumu pagājušās nedēļas nogalē aktīvākie slēpotāji simboliski atvadījās no ziemas, kas gan vēl atkāpjas visai lēni, un vēl joprojām var turpināt slēpot.

– Laiks pagājušajās brīvdienās bija draņķīgs, pat lietus lija, bet tas neatturēja doties uz kalnu izbaudīt ziemas priekus. Pa visu lietu un sniegu bija sabraucis diezgan daudz "sniega fanu", un par aktivitātes un atsaucības trūkumu sūdzēties nevarēja. Turklāt visiem, kas bija uzticīgi, slēpoja pa visu lietu, ir jāsaglabā 28. marta biļete, jo ar to nākamā gada ziemas sezonas pirmajā dienā varēs iegādāties biļeti ar 50% atlaidi. Vispār šīs ziemas sezona Lido kalnā bijusi ļoti veiksmīga, jo, pēc apkopotās informācijas, kalnu ir apmeklējuši 27 000 klientu. Tas ir sava veida rekords, jo iepriekšējos gadus klientu skaits bija uz pusi mazāks, – aktivitāti novērtēja SIA ""Lido" tūrisma un atpūtas komplekss" vadītāja vietniece, grāmatvede Anita Ozoliņa.
Viņasprāt, Lido kalnam izdevies piesaistīt slēpotājus gan ar savu infrastruktūru, gan ar demokrātisko cenu (pacēlāja dienas biļete – Ls 3).

Pie sezonas noslēguma pasākuma jautrākajām aktivitātēm Anita Ozoliņa minēja: – Tās bija sacensības bērniem, un viņi ņēmās pa sniegu, nesūdzoties par slapjdraņķi. Tur bija gan skeletona, gan biatlona sacensības, gan nobraucieni ar ragaviņām.
Pēcpusdienā visiem, kas piedalījās, notika izloze. Lielākā balva bija brīvbiļete – gada abonements nākamajai slēpošanas sezonai, kas tika īstenai slēpotājai. Laimestu vidū – arī ekskluzīva nedēļas nogale viesnīcā "Ķirsona muiža" ar vakariņām. To laimēja jau pastāvīgi viesnīcas klienti. Noskaidroja arī divu mēneša abonementu īpašniekus, kas brīvbiļetes varēs izmantot nākamajā sezonā. Savukārt uz loterijā laimētajām vakariņām brauks pastāvīgie klienti no Ludzas.

Ir doma, ka nākamziem visi, kas slēpot brauks uz Lido kalnu, varēs iemest biļetes sezonas noslēguma loterijai domātā speciālā urnā.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

VIDZEMES RIC foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px