Sākusies jaunā teātra sporta sezona, un jau tuvu – turnīrs Madonas kinoteātrī „Vidzeme" 30. novembrī.
Kusas, Ozolu un Madonas teātra sportistus vieno vismaz triju gadu ilga draudzība, „mazie turnīriņi", kopīgas meistardarbnīcas. Tradicionāli esam iecerējuši satikties gan rudenī, gan ziemā Ozolos, gan pavasarī multifunkcionālajā centrā Madonā, gan maijā Kusā, protams, kādā jaukā dabas stūrītī vasarā.
Dzīvesprieks, labvēlīga gaisotne, iespēja izpausties aizrāvusi arī projekta „Visu daru es ar prieku!" Lauteres bērnus, tāpat daudz labu ideju paši lielākie skolēni smēlušies no Nadjas Niedrītes un Līgas Grāvītes vadītajām nometnēm pagājušajā vasarā.
Nakts trasītes vecajā Lauteres parkā, ko izveidoja Evelīna, Edgars, Monta un Madara, Ričards un Hiacinte (Edgars Kalniņš un Linda Vēze), degošas sveces Lauteres kultūras nama zālē un foajē, kas bija mūsu rīcībā, kultūras nama direktores Rudītes Prikules un Viesienas bibliotēkas bibliotekāres Inas Cimeres viesmīlība, atbalsts gan noformēšanā, gan norisēs, visbeidzot arī Kusas skolas virtuvē Ingūnas Krūzes gatavotā garšīgā zupa palīdzēja atjaunot mācību gada pirmajos mēnešos zaudēto sparu. Teātra sporta tehnikās sacentās madoniešu „Jaukumiņi" un „Zemessargi", kusēniešu „Velniņi" un „Iekrāvēji", ozoliešu „Rauši".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.11.2012.
Autore: skolotāja LAIMA VANAGA