Vasaras izskaņā skaists ir atdzimis Varakļānu centrālais laukums – tajā izbruģēts laukums un taciņas, izveidots stilizēts labirints, strūklakas, saules pulkstenis.
Vieta, kas iepriekš pārmaiņas nebija pieredzējusi teju vai pusgadsimtu, nu projekta ietvaros ir kļuvusi moderna un arī funkcionāla, tajā patīkami pastaigāties, atpūsties gan vietējiem iedzīvotājiem, gan iebraucējiem. Vēl gan labiekārtošanas darbi turpinās, atklāj Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs: – Būvnieks „Austrumu būvnieks plus" veiksmīgi iekļāvās savā noteiktajā termiņā, 15. augustā, un darbus pabeidza, taču pašvaldība no savas puses vēl turpina ierīkot apstādījumus un labiekārtot laukumus. Tāpat, visticamāk, pavasarī tiks stādītas puķes. Jau pilsētas svētku ietvaros tika iedarbināta strūklaka.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.09.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
DĀVJA VECKALNIŅA foto