Bērzaunes pagasta zemnieku saimniecības aizsāka tradīciju rīkot lauku labumu tirgu laukumā pie Aronas kalna, un zemnieku saimniecība "Cepļi" nolēmusi 28. novembrī atvērt veikalu ar nosaukumu "Lauku labumi" Madonā, Rīgas ielā 1.
Apsveicama ir Bērzaunes pagasta zemnieku iniciatīva veikala "Lauku labumi" atvēršanai Madonā. Gulbenē, piemēram, jau ir zemnieku produkcijas veikals "Klimpa", kāpēc gan iniciatīvu neizrādīt Bērzaunes pagasta zemnieku saimniecībām?
Par zemnieku ražojumu veikala atvēršanu informēja Bērzaunes pagasta SIA "TD Sveķi" saimniece Dzintra Karavaičuka, kas veic kuratores pienākumus:
– Veikala "Lauku labumi" saimnieks būs Lilijas Ivanovas z/s "Cepļi", bet šajā tirgotavā piedāvāsim vairāku Bērzaunes pagasta zemnieku saimniecību saražoto produkciju. Z/s "Cepļi" piedāvās izlejamo pienu, biezpienu, krējumu, sviestu, sieru, z/s "Līvi" veikalam piegādās kazas piena sieru "Labrīt". Būs nopērkami z/s "Aizupes" kartupeļi, saknes, dārzeņi, bet uzrunātas ir vēl divas saimniecības, kas piegādās selerijas un citus dārza labumus. Pilsētniekiem būs iespēja iegādāties gan sagatavotu, gan svaigu trušu gaļu, ko piegādās Bērzaunes trušu audzētāji. Nākotnē vitrīnās būs gan cūkas, gan liellopa gaļa safasētā veidā. No maizes būs arī Ogres rajona Ciemupes maize, vairākas saimniecības apņēmušās piegādāt medu un citu biškopības produkciju.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 25.11.2008.
Autore: IVETA ŠMUGĀ