Meirānu O. Kalpaka pamatskolā Lāčplēša dienu atzīmēja
8. novembrī. Notika lāpu gājiens no pamatskolas uz Visagala kapiem. Tur tradicionālajā piemiņas brīdī godināja Latvijas Brīvības cīņās kritušos karavīrus.
Pie O. Kalpaka atdusas vietas uzrunu teica seržants Māris Ezeriņš. Pēc tam visi klātesošie nodziedāja dziesmu "Es karā(i) aiziedams…" un aizdedza svecītes. Tad autobuss visus nogādāja skolā, kur pie ugunskura notika tējas dzeršana, desiņu cepšana un mielošanās ar našķiem.
Paldies skolas vadībai par noorganizēto pasākumu, skolēniem par piedalīšanos! Paldies šoferītim Jurim par vizināšanu un seržantam Mārim Ezeriņam!
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA